Receive updates about the Ultherapy® procedure!

Fields in red indicate information that
needs to be filled out in order to process
your request.

Please select at least one of the following options

Send me email updates

Send me a digital information packet

Include me in promotional mailers

Requires you to supply your Address, City and State.

Connect me with a nearby practice *

Requires you to supply your Phone, Address, City and State.

*By selecting this option, you allow Ulthera, Inc. to share your full name, phone number and email address with the practice nearest to the address supplied so they may contact you with more information on Ultherapy.

By clicking the "Submit" button, you are in agreement with the Privacy Policy and Terms of Use outlined on Ultherapy.com

×

Success!

Your submission is complete. Here's where we reccommend you go next:

Before & After Photos Patient Reviews

Sadece Tek Bir Tedavi Seansı

Sadece invaziv olmayan tek bir Ulterapi seansı ile sosyal hayatınızı aksatmadan güneşe maruziyetin, yerçekiminin ve zamanın etkilerine karşı mücadele etmenize yardımcı olur.

×
Your practitioner can answer any questions you have about the procedure
+ Expand

Tedavinizden Önce

İlk yapmanız gereken bir Ulterapi kliniğinde bire bir danışma randevusu almanız. Bu görüşmede doktor sizin sorularınıza cevap verecek, cildinizi inceleyecek ve cildiniz bu tedaviye uygun mu degil mi belirleyecektir.


Ulterapi tedavisi için randevunuzu aldıktan sonra, tedavi öncesi herhangi bir özel hazırlık veya cilt bakımı yaptırmanıza gerek yoktur.

×
Your provider will help you feel comfortable during your treatment
+ Expand

Tedavi Esnasında

Cildinizin temizliği ve tedavi edilecek bölgelerin tesbit edilmesinden sonra, doktorunuz ultrason jelini sürecek ve tedavi başlığını cildinizin üzerine yerleştirecektir. Sonra, doktorunuz cihazın ultrason ile görüntüleme özelliğini kullanarak tedavi enerjisinin cilde en uygun bir şekilde yerleştirilmesini belirlemek için cildinizin katmanlarını inceler ve sonra odaklı ultrasonu enerjisini cildinizin altına uygular.

Tedavinin uygulanması sırasında cildin derinlerine küçük miktarda enerji aktarıldığını hissedeceksiniz ki bu da cildinizde kolajen üretim sürecinin başlatıldığının göstergesidir.

×
You might enjoy some initial effect, with ultimate results appearing over time
+ Expand

Tedavinizden Sonra

Ulterapi ile sosyal hayatınız hiç aksamaz! Tedavinizden sonra normal yaşantınıza hemen dönebilirsiniz ve tedavi sonrası dikkat etmeniz gereken herhangi bir kısıtlama da yoktur.

Tedaviden hemen sonra cildiniz kızarabilir ancak bu kızarıklık birkaç saat içinde kaybolur. Bazı hastaların cildinde hafif şişlik, karıncalanma veya dokunmaya karşı hassasiyet oluşabilir fakat bunlar hafif derecelidir ve geçicidir.

Learn About Ultherapy! Receive a Gift!
Headphones
Radio Listener Exclusive